ПОДАРУНКИ З УКРАЇНИ ДЛЯ АМЕРИКАНЦІВ
Блог 29.03.2024

ПОДАРУНКИ З УКРАЇНИ ДЛЯ АМЕРИКАНЦІВ

Facebook Linkedin Twitter Поділитися

Повномасштабний наступ вплинув на життя кожного. Багато українців виїхали за кордон ‒ не лише до сусідньої Польщі, а й у США. Там їх прийняли незнайомі люди, які з часом стали рідними. Після повернення на Батьківщину зв’язок між ними не обривається: дзвінки, листи, подарунки на Різдво, дні народження чи й без причини. Розберімося, що подарувати американцю, аби виявити вдячність за підтримку у скрутну хвилину. А питання, як переслати подарунок за океан, допоможе швидко та вигідно розв’язати український поштово-логістичний оператор Meest ПОШТА.

Вишиванки та не тільки: ідеї подарунків іноземцям

Що можна подарувати американцям на згадку про Україну? Щоб і красиве, й унікальне, і зі змістом? Звісно, вишиванку. Це символ родової пам’яті й національної гордості.

Хтось може вважати такий подарунок дещо банальним, але справжня вишиванка, у якій кожен стіжок має свій зміст, свою символіку ‒ це потужний оберіг і справді достойний подарунок. Цікавою альтернативою традиційній вишиванці може бути одяг з українськими орнаментами (лонгсліви, худі, жакети, сукні) чи аксесуари (хустки, палантини, капелюхи).

Ще один подарунок зі змістом ‒ писанка. Вона символізує початок життя. Всі елементи її розпису мають особливе значення. Кожна писанка є носієм унікального меседжа. Це ніби закодована листівка, що надає їй загадковості та магічності.

Сучасні майстри вдало оздоблюють візерунками з українськими мотивами свої вироби: посуд і кухонне приладдя, скатертини, серветки, ремені, гаманці, торбини й сумки, сувеніри, аксесуари для волосся. Частинка нашої історії є й у традиційних прикрасах (коралях, дукатах, намистах), ляльках-мотанках, булавах ‒ їх теж можна подарувати закордонним друзям.

Під час вибору важливо враховувати вподобання та захоплення адресата. Чудово, що майже кожен вітчизняний виробник може запропонувати подарункові набори чи вироби з українською символікою, тому вибрати є з чого. Проте варто врахувати, що до США заборонено пересилати харчові продукти, аерозолі, ліки та БАДи.

Продукція українських брендів ‒ чудовий подарунок американцю

Попри карантини, війну, митні скандали українські підприємства продовжують розвиватися з урахуванням нових викликів та обставин. Одяг, взуття, аксесуари, які вони створюють, – сучасні, стильні та якісні. Зірки та знаменитості часто вибирають їх для заходів на червоній доріжці, тому будьте впевнені, що ваші знайомі їх теж оцінять належним чином.

Інша галузь, у якій українські бренди досягли успіху, ‒ виробництво косметичних продуктів. Дієві формули, натуральні інгредієнти, креативне пакування ‒ товари з такими характеристиками варто вибрати як подарунки «на експорт».

Книга ‒ завжди найкращий подарунок. Якщо презентувати її випадає жителю іншої країни, то це ще й спосіб розкрити йому унікальність України та її культури. Наші видавництва мають подарункові англомовні книги з історіями людей з різних регіонів, цікавими фактами про нашу країну, фотографіями унікальних місць і рецептами традиційних страв.

Людині, з якою вас пов’язують близькі стосунки й інтереси якої відомі, можна вибрати подарунок «для душі»: збірник пісень або добірку фільмів, книгу про розвиток українського мистецтва чи видатні постаті в історії України.

Meest ПОШТА: оперативне та безпечне доставка подарунків у США

Служба Meest ПОШТА відправляє посилки в понад 70 країн світу. Незаперечними перевагами компанії є:

Перш ніж відправити подарунок в Америку, розрахуйте попередню вартість за допомогою калькулятора. Наші тарифи прозорі та не містять прихованих платежів: доставлення кореспонденції у США (масою до 100 г) коштує 315 грн, пакет документів до 1 кг ‒ від 450 грн, посилка до 2 кг ‒ від 870 грн, до 10 кг ‒ від 2 340 грн.

На відправлення до США діють обмеження: максимальні габарити – 120х60х60 см, вага – до 30 кг, максимальна об’ємна вага – 65 кг. Митний ліміт на одну посилку складає 800 доларів. Будьте готові, що в декларації CN23 у США обов’язково треба зазначати матеріали, з яких виготовлено всі складові посилки.

Термін доставлення посилки ‒ від 11 до 17 робочих днів. У США її можна забрати зі складу Meest Пошти у Нью-Джерсі. Також її може доставити за вказаною адресою кур’єр UPS.

Мабуть, найскладніше в підготовці сюрпризу для американського товариша ‒ це вибрати подарунок із сотень достойних варіантів. Що подарувати американцю, залежить від уподобань вашого родича та знайомого. А найпростіше ‒ переслати адресату в США, скориставшись послугами оператора Meest Пошта. З нами будьте впевнені, що міжнародне доставлення буде виконане безпечно та в найкоротший строк.

Facebook Linkedin Twitter Поділитися

Наші новини

ПОСИЛКИ У ПОЛЬЩУ ВІД 150 ГРН!

ПОСИЛКИ У ПОЛЬЩУ ВІД 150 ГРН!

Твоя надійна доставка посилок рідним і друзям в Польщу!

ЛОВИ ЗНИЖКУ -20% НА ТОВАРИ ANSWEAR З MEEST ПОШТА!

ЛОВИ ЗНИЖКУ -20% НА ТОВАРИ ANSWEAR З MEEST ПОШТА!

Активуй промокод Meest при покупці на сайті

ПРОМОКОД EXPORT100 УЖЕ НА САЙТІ ТА У ДОДАТКУ!

ПРОМОКОД EXPORT100 УЖЕ НА САЙТІ ТА У ДОДАТКУ!

Твоя знижка -100 на доставку за кордон!

ПЕРЕСИЛАННЯ ДОКУМЕНТІВ ЗА КОРДОН
Блог 19.03.2024

ПЕРЕСИЛАННЯ ДОКУМЕНТІВ ЗА КОРДОН

Правила та поради від Meest ПОШТА

>

Оплата онлайн