ПЕРЕСИЛАННЯ ДОКУМЕНТІВ ЗА КОРДОН
Блог 19.03.2024

ПЕРЕСИЛАННЯ ДОКУМЕНТІВ ЗА КОРДОН

Facebook Linkedin Twitter Поділитися

Останнім часом все частіше виникає потреба швидко та надійно передати документи своїм рідним або друзям, які проживають в іншій країні, і виникають питання щодо надійності поштових служб, термінів та вартості послуги. Відправлення посилок за кордон з особистими речами або з подарунками прихильники сервісу Meest Пошта вже активно використовують. Але цей оператор поштового зв’язку надає також таку важливу послугу, як міжнародна доставка документів, і робить це швидко та надійно.

Як відправити документи за кордон: покрокова інструкція 

Перевіривши, що всі документи готові до відправлення, їх потрібно скласти у стійкий пакет або в конверт. Документи належать до групи друкованої кореспонденції, і тому їх пакування регулюється спеціальними вимогами. Якщо маса посилки до 5 кг, то документи вкладаються у подвійну оболонку з цупкого паперу. У разі перевищення вказаної ваги посилка з двох боків повинна мати прокладки з дикту або цупкого картону. 

На сайті можна не лише створити онлайн електронну декларацію для відправлення посилки, але й легко зробити розрахунок вартості доставки до місця призначення. Існує також опція використання для цього мобільного додатку Meest ПОШТА або прийти безпосередньо у відділення. 

Тип доставки посилки кур’єром безпосередньо за вказаною адресою отримувача або до відділення національної пошти країни призначення визначається по замовчуванню останньою. Шлях документів через трекінг можна відстежувати на сайті компанії-перевізника.

Запаковану посилку потрібно віддати кур’єру або працівнику у відділені. Оплату можна здійснити і карткою, і готівкою. Крім того, відправка документів за кордон потребує отримання усної довідки від служби підтримки щодо наявності митних обов’язків, щоб уникнути неприємних сюрпризів. А тарифи щодо вартості доставки значно варіюються залежно від країни – вони представлені у відповідному розділі. 

Умови та витрати при поверненні посилок

Наступні випадки можуть призвести до повернення посилки відправнику:

 1. Дані отримувача некоректні. Персональні дані отримувача повинні бути заповнені латиницею, на відміну від кирилиці для даних відправника, бути без скорочених слів та зайвих знаків. 

 2. Запит на повернення. Відправник приймає рішення самостійно повернути вже відправлену за кордон посилку.

 3. Відмова отримувача на свій розсуд від розмитнення, або відсутність посилки у нього протягом регламентованого терміну.

У разі повернення його вартість буде рівна вартості відправки.

Перелік країн, у які Meest Пошта здійснює доставку документів і орієнтовна вартість такого сервісу

Міжнародна доставка документів складається з транспортування цінних паперів, документів діловодства фірм з мокрими печатками та особистих документів громадян для роботи, навчання, лікування або підтвердження фактів своєї біографії.

Поштово-логістичний оператор через широку мережу відділень здійснює доставку у більшість країн Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки, а також в Австралію у найкоротші терміни. Кожна країна призначення має окремий тариф, який залежить від ваги та кількості посилок. Кожен має можливість розрахувати його. За відгуками клієнтів доставка є достатньо швидкою і не перевищує 10–20 робочих днів. Відлік часу починається після відправлення з України. 

Якщо регулярно читати останні новини від сервісу доставки, то можна помітити, що часто діють знижки на посилки у різні країни, відкриваються нові напрямки. У більшості країн діє кур’єрська доставка документів за кордон, що гарантує надійність і безпеку. А міжнародна експрес-доставка документів значно скорочує строк очікування необхідних паперів.

Обмеження за потреби відправити документи за кордон 

Спочатку важливо ознайомитися з міжнародними та національними правилами заради успішної доставки, а саме:

 • відсутність конфіденційних матеріалів, які стосуються національної безпеки, або класифіковані інформаційні, що підпадають під обмеження деяких країн;

 • підлягання митним обов'язкам, процедурам декларування та сплаті податків;

 • декларація вартості для цілей митного контролю;

 • розмір та вага посилок можуть мати обмеження.

Важливо дотримуватися правил та обмежень країни, до якої відправляються документи, оскільки вони можуть відрізнятися.

Переваги сервісу Meest Пошта

Деякі з переваг доставки документів за кордон Meest Поштою, які роблять її зручним вибором для надсилання вантажів або документів:

 • глобальне охоплення;

 • висока надійність;

 • швидкість;

 • зручне оформлення;

 • технологічні рішення;

 • додаткові послуги, наприклад, страхування.

При виборі послуги Meest важливо враховувати конкретні потреби відправника та вимоги пересилки. 

Facebook Linkedin Twitter Поділитися

Наші новини

ПОСИЛКИ У ПОЛЬЩУ ВІД 150 ГРН!

ПОСИЛКИ У ПОЛЬЩУ ВІД 150 ГРН!

Твоя надійна доставка посилок рідним і друзям в Польщу!

ЛОВИ ЗНИЖКУ -20% НА ТОВАРИ ANSWEAR З MEEST ПОШТА!

ЛОВИ ЗНИЖКУ -20% НА ТОВАРИ ANSWEAR З MEEST ПОШТА!

Активуй промокод Meest при покупці на сайті

ПОДАРУНКИ З УКРАЇНИ ДЛЯ АМЕРИКАНЦІВ
Блог 29.03.2024

ПОДАРУНКИ З УКРАЇНИ ДЛЯ АМЕРИКАНЦІВ

Що купити та як переслати через океан?

ПРОМОКОД EXPORT100 УЖЕ НА САЙТІ ТА У ДОДАТКУ!

ПРОМОКОД EXPORT100 УЖЕ НА САЙТІ ТА У ДОДАТКУ!

Твоя знижка -100 на доставку за кордон!

>

Оплата онлайн