ВИГРАВАЙ ПОДАРУНКИ З MEEST ПОШТА взяти участь
ЯК ПРАЦЮВАТИ З SHOPIFY В УКРАЇНІ?
Блог 30.05.2024

ЯК ПРАЦЮВАТИ З SHOPIFY В УКРАЇНІ?

Facebook Linkedin Twitter Поділитися

Shopify — провідна світова платформа для електронної комерції з канадськими коренями. Вона дозволяє створити та розвивати повноцінний онлайн-бізнес завдяки своїм сервісам і інструментам. Платформа характеризується:

 • легкістю використання;

 • багатофункціональністю;

 • вигідними умовами.

Запропоновані переваги та поглиблене вивчення питання, як продавати на Shopify, дозволяють підприємцям максимально розвинути свою діяльність в інтернеті. Наразі в «Шопіфай» діє програма підтримки бізнесу з України, у межах якої скасовуються абонентська плата за користування платформою та комісія з продажів, яка зазвичай становить 2%. Основною перевагою Shopify є можливість створення онлайн-магазину навіть без вміння програмування. За допомогою сайту легко здійснювати продаж товарів різних категорій, при цьому важливо знайти надійного партнера, який буде доставляти покупки. Одним з найкращих варіантів є українська компанія Meest ПОШТА, яка забезпечує перевезення посилок, документів і вантажів як по Україні, так і за кордоном.

Як працювати з Shopify в Україні: основні кроки та можливості для підприємства

Відомі українські бренди успішно використовують платформу Shopify для торгівлі по всьому світу. Основна перевага торгового майданчика — зручність у керуванні інтернет-магазином, адже «Шопіфай»:

 1. Швидко обробляє замовлення.

 2. Дозволяє розвивати бізнес, незалежно від його напрямку, здійснюючи продаж різних товарів — від одягу, косметики та харчів до електроніки та аксесуарів.

 3. Забезпечує можливість використання міжнародних платіжних систем.

 4. Надає зручне управління замовленнями, що сприяє контролю за прибутком.

 5. Пропонує різноманіття дизайнів, яке здатне вразити не лише асортиментом, але й стильним оформленням.

Такий підхід дозволяє українському бізнесу привертати клієнтів з країн Європи та розширювати свої можливості.

Як продавати на Shopify: ваш ключ до електронного бізнесу

Shopify — платформа електронної комерції, яка надає можливість розвивати бізнес та керувати ним. Зручний спосіб продажу дозволяє магазину не мати свого власного складу, а відправляти товари безпосередньо від виробника чи постачальника до покупця. Така бізнес-модель надає підприємцям можливість розпочати власний бізнес і зрозуміти, як продавати на «Шопіфай» речі, не маючи їх у наявності. Мільйони продавців обирають саме цю платформу для запуску індивідуальних бізнес-рішень. Система дозволяє створити онлайн-магазин і здійснювати продажі в різних місцях, включаючи мережу Інтернет, мобільні пристрої, торгові точки та інші канали, як-от соціальні мережі та онлайн-ринки.

Наступне питання, яке варто розглянути після огляду переваг Shopify, — як продавати на цій платформі. Алгоритм простий:

 • зареєструватися на сайті;

 • вибрати відповідний тарифний план;

 • налаштувати свій магазин.

Останній пункт охоплює роботу над дизайном, додавання товарів і налаштування способів оплати. Після завершення цих кроків рекомендується провести тестування, щоб переконатися у готовності магазину до роботи, потім зняти парольний захист і розпочати продажі. Торгівля на цій платформі передбачає низькі витрати на запуск, ефективну підтримку і доступ до фахівців Shopify через різні канали зв'язку. Все це надає відмінні можливості для продажу та допомагає швидко розвивати власний бізнес.

Meest ПОШТА — надійний партнер у сфері логістики та міжнародного доставлення

Meest ПОШТА відіграє важливу роль у сфері логістики та доставлення замовлень. Оператор має всі можливості для ефективного та швидкого транспортування вантажів по всьому світу. Перевізник забезпечує зручне відстеження замовлень на всіх етапах логістики та пропонує безліч послуг за доступною ціною. Ключові з них:

 1. Міжнародна доставка для бізнесу з України до США та країн Європи. Компанія надає широкий спектр можливостей міжнародного транспортування, включаючи авіаперевезення та передачу товарів наземним транспортом. Клієнти можуть обрати ту послугу, яка найкраще відповідає їхнім потребам у бізнесі.

 2. Міжнародна доставка посилок. Meest ПОШТА забезпечує швидке та надійне перевезення пакунків від приватних осіб з України до країн Європи, Африки, Азії, Австралії та Південної Америки.

 3. Послуги поштового та транспортного забезпечення в Україні. При оформленні відправлення через застосунок або вебсайт Meest ПОШТА клієнти можуть скористатися спеціальними пропозиціями зі зниженими тарифами на доставку в межах України.

Компанія Meest ПОШТА є лідером українського ринку логістики та гарантує високі стандарти безпеки під час доставлення. Вантаж замовника буде застрахований від можливих ризиків втрати чи пошкодження під час транспортування на суму, яку клієнт вкаже при відправленні. Така практика забезпечує високий рівень надійності та безпеки для ваших посилок.

Facebook Linkedin Twitter Поділитися

Наші новини

ОБИРАЙ MEEST ПОШТА – ВИГРАВАЙ ПОДАРУНКИ!

ОБИРАЙ MEEST ПОШТА – ВИГРАВАЙ ПОДАРУНКИ!

Купуй онлайн в Україні, обирай Meest ПОШТА та ставай учасником щотижневих та щомісячних розіграшів супер-гаджетів!

РОЗІГРАШ ВІД MEEST ПОШТА І SPORTANO

РОЗІГРАШ ВІД MEEST ПОШТА І SPORTANO

Замовляй спорттовари та вигравай круті подарунки

ПІДКЛЮЧАЙ ІНТЕГРАЦІЮ MEEST ПОШТА В SALESDRIVE

ПІДКЛЮЧАЙ ІНТЕГРАЦІЮ MEEST ПОШТА В SALESDRIVE

Створюй, друкуй ТТН із CRM та відстежуй статус доставки прямо на сайті SalesDrive!

>

Оплата онлайн